Živě Leicester City – Atlético Madrid

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

18.4.2017, 20:45

Leicester City – Atlético Madrid

Leicester City má před sebou velmi náročný a zároveň očekávaný duel. Z Madridu si sice anglický celek a poslední král Premier League přivezl porážku, ale jen o jednu branku. Nic proto není ztraceno a Atlético by mohlo zahozených šancí z minulého utkání ještě litovat.

Atlético Madrid je známé dobrou a tvrdou defenzívou, přičemž velmi často se do obranných schémat zapojují i ofenzivně ladění hráči. Madridskému celku není snadné vstřelit gól, ale domácí Leicester na King Power Stadium dnes musí. A minimálně jeden, pokud nechce vypadnout z Ligy mistrů už v 90 minutách.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Leicester City – Atlético Madrid

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.