Živě HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec ( Finále)

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off Finále

Tipsport extraliga play off

18.4. 2017 17:20 hod

HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Předlouhých jednapadesát let čeká Kometa Brno na titul z nejvyšší soutěže. Naposledy se modrobílí z prvenství radovali v roce 1966.
Do Brna si totiž přivážejí na třetí pokračování finálové série s Bílými Tygry Liberec slibné dvouzápasové vedení. Hokejisté Komety zvítězili na severu Čech oba duely shodně 4:3, z toho jeden v prodloužení a již dnes si mohou proti úřadujícím šampionům vypracovat tři mečboly.

Finále Generali play-off Tipsport extraligy ledního hokeje vypukne dnes v liberecké Home Credit Areně, kam zavítá Kometa Brno.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.