Živě Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

16.4.2017, 18:15

Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko

Ve 24. kole dnes na sebe narazí vedoucí celek tabulky FC Viktoria Plzeň a 1.FC Slovácko. V posledních pěti duelech nabídl vzájemný střet obou celků celkem třikrát výhru Viktorie Plzeň a dvakrát se urodila remíza. Kromě jednoho duelu před dvěma lety skončily všechny souboje rozdílem jedné branky.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.