Živě FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

16.4.2017, 15:00

FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha

Dnes se proti sobě postaví FC Slovan Liberec a FK Dukla Praha. Fotbalisté Dukly ze sedmi ligových utkání na jaře prohráli pouze dvakrát, i přesto však svěřenci trenéra Hynka jistotu záchrany stále nemají. Pražané dosud posbírali 24 bodů, což optikou tabulky znamená desátou příčku. Na dvanáctý Slovan drží náskok čtyř bodů.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.