Živě FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

15.4.2017, 15:00

FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec

Zbrojovka před týdnem přišla o jarní neporazitelnost a to paradoxně po dobrém výkonu s pražskou Spartou. Nyní je už na čase vyhrávat, ale Brno to opět nebude mít jednoduché, protože na jeho půdu zavítá v dobré formě hrající Jablonec

Zbrojovka Brno – pravděpodobná sestava:
Melichárek – Sedlák, Pavlík, Kijanskas, Jablonský – Zavadil, Polák – Ashiru, Taščij, Přichystal – Řezníček
FK Jablonec – pravděpodobná sestava:
Hrubý – Jankovič, Pernica, Beneš, Hanousek – Hübschman – Trávník, Pospíšil, Zelený – Diviš, Mihálik

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec

1. Fotbalová liga

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.