Živě Fastav Zlín – FK Teplice

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

15.4.2017, 17:00

Fastav Zlín – FK Teplice

Trápící se Zlín přivítá na Letné v dobré formě hrající Teplice. Ševci chtějí konečně prolomit jarní smůlu a v lize vyhrát, jenomže je čeká soupeř, který naopak prohrál jen jeden zápas, když v Edenu těsně podlehl favorizované Slavii. Skláři se také zapojili do bojů o Evropskou ligu.

Fastav Zlín – pravděpodobná sestava:
Švenger – Pazdera, Jugas, Gajič, Matejov – Vukadinovič, Janíček, Hnaníček, Traoré, Holík – Fantiš
FK Teplice – pravděpodobná sestava:
Grigar – Vondrášek, Ljevakovič, Jeřábek, Krob – Soungole, Kučera – Nivaldo, Hora, Fillo – Červenka

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě Fastav Zlín – FK Teplice

e

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.