Živě 1. FK Příbram – MFK Karviná

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

15.4.2017, 17:00

1. FK Příbram – MFK Karviná

Fotbalisté Příbrami budou usilovat o další veledůležité body proti Karviné, která teď tři zápasy nedokázala bodovat. Svěřenci Jozefa Webera nesehráli špatná utkání, ale tak trochu doplatili na složitý los, když hráli s pohárovými účastníky Plzní, Libercem a Slavií.

1. FK Příbram – pravděpodobná sestava:
Hruška – Tregler, Chaluš, Jiránek, Divíšek – Krameš – Bazal, T. Pilík, Suchan, Rezek – Kacafírek
MFK Karviná – pravděpodobná sestava:
Laštůvka – Moravec, Hošek, Jovanovič, Eismann – Janečka, Šisler – Budínský, Panák, Kalabiška – Wágner

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě Fastav Zlín – FK Teplice

e

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.