Živě Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary (baráž)

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Baráž o extraligu • 8. kolo

Tipsport extraliga

14.4. 2017 17:30 hod

Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary

Domácí Motor České Budějovice přivítá Energii Karlovy Vary. Tabulka baráže je velmi vyrovnaná a každý zápas už může být tím klíčovým pro další vývoj bojů o extraligu. Jihočeši jsou na tom zatím jen o něco lépe než Západočeši, když mají v tabulce i jeden bod více. Vzájemné zápasy jsou zatím vyrovnané, když oba týmy uspěly na ledě svého soupeře. Právě ve druhé polovině baráže budou zápasy na domácím ledě klíčové.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.