Živě Slovensko – Švýcarsko

Zde můžete sledovat hokejové utkání Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Challenge

13.4. 2017 17:00 hod

17:00 Slovensko – Švýcarsko

Majstrovstvá sveta v hokeji sa nezadržateľne blížia, všetky reprezentácie sa pomaly formujú smerom k turnaju, aj tréner Cíger si môže v ďaľšom prípravnom súboji vyskúšať formu adeptov na reprezentačný dres.

V prvých prípravných zápasoch Slováci zvíťazili pred týždňom dvakrát v Dánsku, oba duely skončili výsledkom 2:0, obe čisté kontá vychytal Július Hudáček. Góly v prvom dueli strelili Libor Hudáček a Patrik Lušňák, v druhom súboji sa presadili Tomáš Hrnka a Andrej Kudrna.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Sleduj živě zde Živě Slovensko – Švýcarsko Live Stream

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.