ŽIVĚ Česko vs Norsko (Euro Hockey Challenge)

Zde můžete sledovat hokejové utkání Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Challenge

13.4. 2017 17:00 hod

Česko vs Norsko

Druhým utkáním pokračuje dvojzápas s Norskem. V tom prvním národní tým zdolal Seveřany 4:0. Věříme, že se Čechům bude dařit i dnes.

Předpokládaná sestava ČR: Francouz – Jeřábek, Klok, Polášek, Kolář II, Kundrátek, Šulák, M. Doudera, D. Sklenička – Radil, Horák, T. Zohorna – Kašpar, P. Holík, Říčka – Hyka, Musil, Lenc – Lev, R. Hanzl, D. Kubalík.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Sleduj živě zde Česko vs Norsko Live Stream

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.