SHARE

Real Madrid -Bayern Mnichov

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

18.4.2017, 20:45

K postupu do dalších bojů má blíž rozhodně Real Madrid, protože už má na kontě jednu výhru, ale Bayern má velmi zkušený tým, který dokáže i nemožné, takže postupová brána je pro oba týmy stále otevřená. Stát se může dnes cokoliv. Každopádně jméno postupujícího se dozvíme ještě dnes večer.

Bayern Mnichov – pravděpodobná sestava:
Neuer – Lahm, Martinez, Boateng, Alaba – X. Alonso, Vidal – Robben, Thiago Alcantara, Ribery – Müller
Real Madrid – pravděpodobná sestava:
Navas – Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo – Casemiro, Kroos, Modrić – Bale, Benzema, Ronaldo

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS ŽIVĚ Real Madrid – Bayern Mnichov

loading...
SHARE
Previous articleŽivě FC Barcelona – Juventus FC
Next articleŽivě Atlético Madrid – Leicester City
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.