Živě Atlético Madrid – Leicester City

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

12.4.2017, 20:45

Atlético Madrid – Leicester City

V rámci čtvrtfinále Ligy mistrů přivítá Atlético Madrid Leicester City. Finalista loňského ročníku Ligy mistrů by také letos dokráčel na evropské scéně co nejdále, v domácí soutěži na ně totiž zase zůstane třetí flek za nedostižnými giganty Realem a Barcelonou.Liščí pohádka pokračuje i v letošní sezóně, ačkoliv v Premier League se Foxes vůbec nedaří. Po odvolání loni opěvovaného trenéra Ranieriho se výsledky zlepšily, o víkendu však Leicester poprvé pod novým koučem Craigem Shakespearem prohrál, když nestačil na Everton (2:4)

Atlético Madrid – pravděpodobná sestava:
Oblak – Juanfran, Savić, Godín, Filipe Luís – Carrasco, Gabi, Koke, Saúl Ñiguez – Griezmann, Torres
Leicester City – pravděpodobná sestava:
Schmeichel – Simpson, Benalouane, Huth, Fuchs – Mahrez, Drinkwater, Ndidi, Albrighton – Okazaki, Vardy

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Atlético Madrid – Leicester City

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.