SHARE

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

9.4.2017, 17:30

Sparta Praha – Zbrojovka Brno

Sparta hostí Brno

Můžeme se těšit na utkání týmů z opačných pólů tabulky. Sparta nadále zůstává třetí, ovšem její ztráta na vedoucí dvojici nadále roste a Brno do utkání vstoupí z třinácté příčky, když má k dispozici náskok šesti bodů na pásmo ponoru.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde Sparta Praha – Zbrojovka Brno

loading...
SHARE
Previous articleŽivě FK Jablonec – FC Fastav Zlín
Next articleMOTOGP Velká cena Argentiny Živě
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.