Živě FK Jablonec – FC Fastav Zlín

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

9.4.2017, 15:00

FK Jablonec – FC Fastav Zlín

Jablonec má v jarní fázi soutěže dobré výsledky a to především na domácím hřišti. Porazil Spartu, Hradec a Jihlavu, bezbrankovou remízu musel skousnout jen s Bohemians. Stejným výsledkem skončil i poslední zápas Severočechů v Mladé Boleslavi, což se ale rozhodně nedá považovat za ztrátu.

Zlínští se také pokusí zlomit nelichotivou jarní bilanci. V lize nevyhráli žlutomodří od poloviny listopadu 2016. Naposledy velmi překvapivě obral pátý tým tabulky o všechny body Hradec Králové.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde MFK Karviná – Slavia Praha

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.