Živě MFK Karviná – Slavia Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.4.2017, 20:15

MFK Karviná – Slavia Praha

Slavii čeká těžký úkol, splnit povinnost a v Karviné získat tři body. Sešívaní už vědí, že jedině výhra je udrží v těsném kontaktu s Plzní, proto jakékoliv zaváhání může být v boji o titul osudové.

MFK Karviná – pravděpodobná sestava:
Laštůvka – Moravec, Košťál, Hošek, Eismann – Janečka, Šisler – Budínský, Panák, Kalabiška – Wágner
Slavia Praha – pravděpodobná sestava:
Pavlenka – Bořil, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu, Ščuk – Sýkora, Barák, Zmrhal – Škoda.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde MFK Karviná – Slavia Praha

1. Fotbalová liga

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.