ŽIVĚ FK Teplice – Slovan Liberec

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.4.2017, 18:15

FK Teplice – Slovan Liberec

Zajímavý duel nabídnou teplická Stínadla, kam v rámci severočeského derby zavítá Slovan Liberec. Teplice na jaře předvádějí zajímavé výkony a zatím prohráli jen jednou, i proto budou v zápase mírnějším favoritem.

FK Teplice – pravděpodobná sestava:
Chudý – Vondrášek, Ljevakovič, Šušnjar, Krob – Soungole, Kučera – Fillo, Hora, Nivaldo – Červenka
Slovan Liberec – pravděpodobná sestava:
Hladký – Mikula, Kúdela, Polák, Kerbr – Souček – Ekpai, Ševčík, Potočný, Vůch – Voltr

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde FK Teplice – Slovan Liberec

/

1. Fotbalová liga

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.