ŽIVĚ FC Slovácko – 1. FK Příbram

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live

1. Fotbalová liga

8.4.2017, 17:00

FC Slovácko – 1. FK Příbram

Slovácko už osm zápasů v řadě nenašlo přemožitele a tuto sérii hodlá natáhnout i v souboji s poslední Příbramí. Středočeši pochopitelně nevzdávají boj o záchranu a pokud na Moravě uspějí, mohou snížit manko už jen na tři body.

1. FC Slovácko – pravděpodobná sestava:
Heča – Reinberk, Hofmann, Břečka, Šimko – Šumulikoski – Navrátil, Daníček, Machalík, Havlík – Zajíc
1. FK Příbram – pravděpodobná sestava:
Hruška – Tregler, Chaluš, Jiránek, Divíšek – P. Pilík, Suchan, Trapp, Rezek, Bazal – Kacafírek

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde Dukla Praha – Ml. Boleslav

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.