Živě Bohemians 1905 – Jihlava

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.4.2017, 17:00

Bohemians 1905 – Jihlava

Martin Hašek si coby kouč Bohemians odbude v Ďolíčku premiéru a jeho svěřenci mají jasný úkol, konečně zvítězit a odrazit se od nelichotivého postavení. Na Bohemku přijede odhodlaný soupeř z Jihlavy, který v rámci boje o záchranu usiluje o každý bod.

Bohemians Praha 1905 – pravděpodobná sestava:
Berkovec – Dostál, Buchta, Krch, Havel – Jindřišek, Jirásek – Hašek, Mašek, Luts – Kabajev
Vysočina Jihlava – pravděpodobná sestava:
Hanuš – Tlustý, Urdinov, Rosa, Tlustý – Batioja, Štěpánek, Vaculík, Ikaunieks – Dvořák, Rabušic

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde Bohemians 1905 – Jihlava

1. Fotbalová liga

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.