Živě Bayern Mnichov – Dortmund

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.4.2017, 18:30

Bayern Mnichov – Dortmund

 

Německá nejvyšší soutěž v sobou večer nabídne znovu velký šlágr a to ten vůbec nejsledovanější. Další Der Klassiker je tady a ačkoliv tentokrát nepůjde o přímý souboj o titul, o zajímavé příběhy nebude nouze. Atraktivitu zápasu zvyšuje například to, že se proti sobě postaví dva nejlepší bundesligoví střelci – Robert Lewandowski a Pierre-Emerick Aubameyang.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.