Živě FC Hradec Králové – Viktoria Plzeň

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live

1. Fotbalová liga

7.4.2017, 20:15

Hradec Králové – Plzeň

Hradec si před týdnem vyšlápl na Zlín a teď by se o něco podobného rád pokusil i s Plzní. Pravdou je, že Votrokům se doma vůbec, ale vůbec nedaří. Viktoriáni, už bez Romana Pivarníka, jsou samozřejmě velkým favoritem.

FC Hradec Králové – pravděpodobná sestava:
Ottmar – Krátký, Nosek, Hůlka, Mudra – Trubač, Janoušek, Jirsák, Schwarz, Malinský – P. Černý
Viktoria Plzeň – pravděpodobná sestava:
Kozáčik – Řezník, Hejda, Hubník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela, Ivanschitz, Kovařík – Bakoš

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde Dukla Praha – Ml. Boleslav

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.