Živě Dukla Praha – Mladá Boleslav

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live

1. Fotbalová liga

7.4.2017, 18:00

Dukla Praha – Ml. Boleslav

23. kolo 1. FL nám přináší souboj deváté Dukly se čtvrtou MB. Jarní forma Boleslavi za mnoho nestojí a v posledních pěti zápasech

Dukla Praha – pravděpodobná sestava:
Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec, Podaný – Tetour, Hanousek, Mustedanagič – Miloševič, Holenda, Olayinka
FK Mladá Boleslav – pravděpodobná sestava:
Vejmola – Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman – Matějovský, Mareš – Přikryl, Železník, Nečas – Chramosta

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě zde Dukla Praha – Ml. Boleslav

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.