F1 Grand Prix – Kvalifikace Velké ceny Číny

Sledujte živě závody formule 1 zde

F1 Grand Prix – Kvalifikace Velké ceny Číny

F 1 online live stream 2017 8.4 2017 9:00

Tréninky na Velkou cenu Číny formule 1 narušila mlha a déšť. V prvním se kvůli tomu dostalo na trať pouhých čtrnáct vozů a nejrychlejší byl Max Verstappen z Red Bulu, odpolední byl dokonce odvolán úplně. Vedení šampionátu kvůli podobné předpovědi na neděli zvažovalo přesunutí závodu na sobotu, to však Mezinárodní automobilová federace FIA zamítla.

Tréninky na Velkou cenu Číny:

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:50,491, 2. Massa (Braz./Williams) -1,595, 3. Stroll (Kan./Williams) -2,016, 4. Sainz (Šp./Toro Rosso) -2,349, 5. Grosjean (Fr./Haas) -2,548, 6. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -2,823.

Sledujte živě F1 Velkou cena Činy

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.