Bílí Tygři Liberec vs Piráti Chomutov Živě

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off

Tipsport extraliga play off

7.4. 2017 17:20 hod

Bílí Tygři Liberec vs Piráti Chomutov

V semifinále zatím jako by pro tyto celky platilo pořekadlo „můj dům, můj hrad“. Z tohoto pohledu budou mít v pátek svěřenci trenéra Filipa Pešána menší výhodu. Nečeká je ovšem vůbec jednoduchý souboj, Piráti budou po dvou výhrách na domácí půdě určitě nabuzení. Opět se dá očekávat napínavá a nelítostná bitva. Vítěz utkání totiž získá mečbol celé série.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Sledujte zde Bílí Tygři Liberec vs Piráti Chomutov Živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.