Živě HC Dynamo Pardubice vs HC Energie Karlovy Vary

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off

Tipsport extraliga

4.4. 2017 18:00 hod

HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Baráž o extraligovou příslušnost má za sebou první čtvrtinu a my se dnes vrhneme do druhé. Všechny týmy odehrály v dosavadním průběhu baráže tři zápasy. Dnešním soupeřům se zatím nevede podle představ, domácí Pardubice získaly pouhé tři body a druhý extraligový zastánce v baráži – Energie Karlovy Vary si také pískat nemůže. Západočeši jsou totiž před Českými Budějovicemi pouze o skóre a lídrem tabulky je překvapivě Dukla Jihlava.

    Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

    Play ČT Sport živě

     

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.