Živě ČEZ Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off

Tipsport extraliga

4.4. 2017 17:30 hod

ČEZ Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

Dnes v českobudějovické Budvar aréně změří síly ČEZ Motor České Budějovice a HC Dukla Jihlava. A utkání to může být důležitější, než se zdá. Jihlava je totiž na čele baráže s náskokem tří bodů právě na České Budějovice a Karlovy Vary. Pokud by se podařilo Dukle Motor pošesté v sezoně porazit, měla by už velice slušný náskok.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.