SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off

Tipsport extraliga

4.4. 2017 17:30 hod

ČEZ Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

Dnes v českobudějovické Budvar aréně změří síly ČEZ Motor České Budějovice a HC Dukla Jihlava. A utkání to může být důležitější, než se zdá. Jihlava je totiž na čele baráže s náskokem tří bodů právě na České Budějovice a Karlovy Vary. Pokud by se podařilo Dukle Motor pošesté v sezoně porazit, měla by už velice slušný náskok.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play ČT Sport živě

loading...
SHARE
Previous articleŽivě Piráti Chomutov vs Bílí Tygři Liberec
Next articleŽivě HC Dynamo Pardubice vs HC Energie Karlovy Vary
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.