SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy Play off

Tipsport extraliga

3.4. 2017 17:20 hod

HC Kometa Brno – Mountfield Hradec Králové

Dnes  se odehraje čtvrtý semifinálový duel mezi brněnskou Kometou a hradeckým Mountfieldem. Série pokračuje pod Špilberkem za stavu 2:1 pro modrobílé barvy.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Hokej živě zde

loading...
SHARE
Previous articleŽivě Federer vs. Nadal (Atp MIAMI finále)
Next articleŽivě Piráti Chomutov vs Bílí Tygři Liberec
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.