SHARE

 

Zde můžete sledovat Derby S fotbalové utkání živě online live

1. Fotbalová liga

2.4.2017, 17:30

Slavia Praha – Sparta Praha

Od posledního derby uplynulo přes půl roku a oba celky vstupují do dnešního střetnutí v úplně jiném postavení. Sešívaným se zatím na jaře náramně daří a fanoušci, hráči ani vedení se netají cílením na celkový triumf v lize.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Živě derby zde Slavia vs Sparta

SHARE
Previous articleŽivě FC Viktoria Plzeň vs FK Teplice
Next articleŽivě Federer vs. Nadal (Atp MIAMI finále)
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.