Živě FC Slovan Liberec – MFK Karviná

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online

1. Fotbalová liga

1.4.2017, 15:00

FC Slovan Liberec – MFK Karviná

Slovan v posledním kole vybojoval cenný bod v těžkém utkání proti rozjeté Slavii. Svěřenci trenéra Trpišovského však nadále bojují o záchranu, ze třinácté pozice v tabulce činí náskok na sestupová místa pouhé čtyři body.

Na jaře Karvinští doposud získali osm bodů z patnácti možných a prohráli pouze jednou. Na úvod jarní ligové části Laštůvka a spol remizovali s Boleslaví a Duklou, následně přidali dvě výhry proti silnému Zlínu a trápící se Jihlavě.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play  Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.