SHARE

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online

1. Fotbalová liga

1.4.2017, 17:00

FC Fastav Zlín vs FC Hradec Králové

Ve 22. kole ePojisteni.cz ligy přivítá FC Fastav Zlín na svém hřišti celek FC Hradec Králové. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play  Sport živě

loading...
SHARE
Previous articleŽivě 1.FK Příbram vs Bohemians Praha 1905
Next articleŽivě FC Vysočina Jihlava vs 1.FC Slovácko
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.