SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy

Tipsport extraliga

31.3. 2017 17:30 hod

HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

Na Horáckém zimním stadionu se v něm utká domácí HC Dukla Jihlava, která v úvodním zápase vyhrála v Karlových Varech, proti klubu HC Dynamo Pardubice, jenž naopak první zápas prohrálo – doma s Moterem. Úvodní buly zápasu bude vhozeno přesně v 17:30 hodin

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play Sport živě

loading...
SHARE
Previous articleŽivě Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
Next articleŽivě Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.