SHARE

Zde můžete sledovat fotbalové utkání

1. Fotbalová liga

31.3.2017, 20:15

FK Mladá Boleslav – FK Jablonec

Předehrávka 22. kola nejvyšší české fotbalové soutěže. Čeká nás střetnutí dvou týmů z horní poloviny tabulky, 5. Mladá Boleslav na svém stadionu přivítá 8. Jablonec.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play ČT Sport živě

Výsledky a Tabulka 1 . ligy Zde

loading...
SHARE
Previous articleŽivě Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
Next articleŽivě FC Slovan Liberec – MFK Karviná
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.