SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy

Tipsport extraliga – BARÁŽ

28.3. 2017 18:00 hod

HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava

Vzájemné zápasy

Loňská baráž? Tři ze čtyř pro Vary. Taková je bilance vzájemných zápasů z baráže loňské sezony, ve které se Karlovy Vary nakonec poměrně v klidu zachránily, Jihlava vyšla naprázdno. Energetikům se v nich poměrně dařilo, padalo dost branek. Následně se oba celky ještě jednou, v letním přátelském utkání, v tom zvítězily Karlovy Vary.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas na začátku zápasu)

Play ČT Sport živě

loading...
SHARE
Previous articleŽivě Česko U19 vs Rakousko U19
Next articleŽivě Dynamo Pardubice vs Motor České Budějovice
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.