Živě Česko U19 vs Rakousko U19

Zde můžete sledovat fotbalové utkání

Česko U19 vs Rakousko U19

27.3.2017, 19:00

Češi mají postup do konečné fáze ME, které se koná v Gruzii nadosah, stačí jim, aby s Rakouskem vyválčili jen jeden bod, který jim zaručuje vítězství ve skupině.

Svěřenci trenéra Suchopárka mají na svém kontě dvě vyhry, nejprve porazili v Uherském Hradišti 2:1 Maďarsko, a poté ve Zlíně si také poradili se Skotskem jedinou brankou z penalty.

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.