Živě Berdych vs Müller

Zde můžete sledovat tenisové utkání žen (Atp – Miami)

Atp MIAMI

27.03.2017, 17:00

Berdych vs Müller

Na turnaji kategorie Masters jsou v pondělí na programu utkání třetího kola mužské dvouhry a v tom námi sledovaném spolu síly poměří Tomáš Berdych a Gilles Müller.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos

Tomáš Berdych dnes zvládl utkání s nepříjemným Gillesem Müllerem s velkým přehledem. V obou setech sebral svému soupeři hned první servis a sám mu nabídl jediný brejkbol, který navíc odvrátil esem. Po osmdesáti minutách tak postupuje do osmifinále turnaje Masters v Miami, v němž se utká z lepším ze souboje mezi Adrianem Mannarinem a Bornou Čoričem.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.