ŽIVĚ Berdych – Rubljov (ATP Miami )

Zde můžete sledovat tenisové utkání žen (WTA – Miami)

aTP MIAMI

25.03.2017, 17:30

Berdych – Rubljov

Tomáš Berdych měl coby desátý nasazený hráč v úvodním kole v Miami volný los. Dlouhodobé české jedničce patří momentálně na žebříčku ATP až 14. místo, na minulém turnaji Masters v Indian Wells po vítězství nad Fratangelem vypadl překvapivě s Nišiokou, přestože vedl už 6:1, 5:3.
Letos zatím Berdych připsal nejvíce bodů za semifinále v Dauhá a Rotterdamu.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos

Desátý nasazený český tenista postupuje po jednoznačném výsledku dál, jeho o 12 let mladší soupeř dnes především sbíral zkušenosti. Zápas rozhodla šňůra sedmi vyhraných gemů v řadě, kdy Berdych odskočil ze 3:3 na 6:3, 4:0. Rubljov měl několik příležitostí k brejku, žádnou však nevyužil, v rozhodujících chvílích se vždy prokázala větší zkušenost českého hráče.

V dalším kole se Berdych utká s Lucemburčanem Gillesem Müllerem. Já se pro dnešek loučím a přeji hezký sobotní večer.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.