Zde můžete sledovat tenisové utkání žen (WTA – Miami)

WTA MIAMI

25.03.2017, 16:00

Tomljanovičová – Šafářová

Česká hráčka postupně přešla do 3. kola přes Wickmayerovou z Belgie a Australanku Gavrilovovou, když soupeřkám nepovolila ani set. Tomljanovičová dokázala překvapit Linetteovou z Polska a Rusku Vesninovou, shodně 2:1.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos

Lucie Šafářová v úvodním setu nepovolila Ajle Tomljanovičové ani jednou podržet podání a poté, co chorvatská tenistka získala svůj jediný gem paradoxně na returnu, vyhrála první set snadno 6:1. Druhý set pro finalistku z French Open 2015 nezačal dobře a po ztrátě podání prohrávala 2:0, jenže poté vyhrála tři gemy v řadě a s dvěma brejky v zádech postoupila do čtvrtého kola Miami Open 2017 po setech 1:6 a 3:6.