Tomljanovičová – Šafářová (WTA Miami)

Zde můžete sledovat tenisové utkání žen (WTA – Miami)

WTA MIAMI

25.03.2017, 16:00

Tomljanovičová – Šafářová

Česká hráčka postupně přešla do 3. kola přes Wickmayerovou z Belgie a Australanku Gavrilovovou, když soupeřkám nepovolila ani set. Tomljanovičová dokázala překvapit Linetteovou z Polska a Rusku Vesninovou, shodně 2:1.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos

Lucie Šafářová v úvodním setu nepovolila Ajle Tomljanovičové ani jednou podržet podání a poté, co chorvatská tenistka získala svůj jediný gem paradoxně na returnu, vyhrála první set snadno 6:1. Druhý set pro finalistku z French Open 2015 nezačal dobře a po ztrátě podání prohrávala 2:0, jenže poté vyhrála tři gemy v řadě a s dvěma brejky v zádech postoupila do čtvrtého kola Miami Open 2017 po setech 1:6 a 3:6.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.