22.3 Česko vs Litva Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání

Mezinárodní přípravný zápas

22.3.2017, 18:00

Česko vs Litva

Čeští fotbalisté nastoupí dnes ke svému prvnímu utkání v letošním roce. Reprezentanti v premiéře na stadionu v Ústí nad Labem přivítají v přípravném duelu Litvu a chtějí se vítězně naladit na nedělní zápas v San Marinu, který bude pokračováním kvalifikace o postup na mistrovství světa.

Česko – pravděpodobná sestava:
Vaclík – Gebre Selassie, Sivok, Suchý, Novák – Darida, Hořava – Sýkora, Dočkal, Krejčí – Škoda.
Litva – pravděpodobná sestava:
Šetkus – Vaitkunas, Mikuckis, Kijanskas, Slavickas – Novikovas, Žulpa, Kuklys, Černych – Slivka – Valskis.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.