19.3 Biatlon – závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Oslo ŽIVĚ

Poslední devátý podnik Světového poháru v biatlonu v sezóně 2016/17 se koná od 17. do 19. března 2017 v norském Oslu Holmenkollenu. Na programu podniku jsou závody ve sprintech, stíhací závody a závody s hromadným startem.

Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2017 – oslo

11:15 hod 19 .3. 2017

Letošní sezóna SP v biatlonu má na programu svůj poslední závod a tím bude souboj třiceti nejlepších s hromadným startem. V norském Oslu jako první odstartují ženy a rozhodně ještě bude zajímavé sledovat duel o malý křišťálový glóbus. V pořadí disciplíny je prozatím první vítězka letošního SP Laura Dahlmeierová z Německa, která vede pouze o 11 bodů před naší Gabrielou Koukalovou. Ta je na norské půdě v lepší formě než Němka, ve sprintu dojela na čtvrté pozici a v sobotní stíhačce dokonce skončila druhá.

Oslo 2017 – závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Oslo

BIATLON – závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Oslo Sleduj živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.