SHARE

Karolína Plíšková prohrála na turnaji v Indian Wells v semifinále s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 6:7, 6:7.

Dvouhra – semifinále:

Vesninová (14-Rus.) – Mladenovicová (28-Fr.) 6:3, 6:4, Kuzněcovová (8-Rus.) – Kar. Plíšková (3-ČR) 7:6 (7:5), 7:6 (7:2).

loading...
SHARE
Previous article18.3 Biatlon stíhačka žen 10 km, Oslo ŽIVĚ
Next articleVideo: Rakušan Kraft překonal světový rekord v letech na lyžích . Dolétl na neuvěřitelnou hranici 253,5 metru
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.