14.3 Leicester City – Sevilla FC (Liga Mistrů ) Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

14.03.2017, 20:45

Leicester City – Sevilla FC

„Lišky“ z Leicesteru v loňském zápase připravili světu hotovou fotbalovou senzaci, když se i přes počáteční kurzy sahající k pěti tisícům ku jedné stali anglickými šampióny a poprvé v historii se kvalifikovali do soutěže evropských elitních týmů. Proti nim stojí celek z Andalusie, který dokázal třikrát v řadě ovládnout nabitou Evropskou ligu!

Sevilla FC
Rico – Mariano, Rami, Lenglet, Escudero – N’Zonzi, Iborra – Vitolo, Nasri, Jovetić – Ben Yedder
Leicester City
Schmeichel – Simpson, Morgan, Huth, Fuchs – Mahrez, Drinkwater, Ndidi, Gray – Okazaki, Vardy

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.