14.3 Juventus vs Porto (Liga Mistrů ) Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

14.3.2017, 20:45

Juventus vs Porto

Úvodní duel, který se samozřejmě hrál v Portugalsku, lépe zvládl Juventus. Nutno ale dodat, že duel hodně ovlivnila červená karta, kterou už ve 28. minutě vyfasoval domácí Telles. Pak začal Juventus dominovat a nakonec si dokráčel pro vítězství 2:0, takže k postupu má o poznání blíže, než Porto.

FC Porto – pravděpodobná sestava:
Casillas – Pereira, Felipe, Marcano, Telles – André André, Danilo – J. Corona, André Silva, Francisco Soares, Brahimi
Juventus FC – pravděpodobná sestava:
Buffon – Lichtsteiner, Benatia, Rugani, Alex Sandro – Khedira, Pjanić – Cuadrado, Dybala, Mandzukić – Higuaín

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

Play Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.