13.3 Fa Cup Chelsea FC – Manchester United Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Fa Cup

Fa Cup

13.03.2017, 20:45

Poslední čtvrtfinálový souboj letošního FA Cupu je u konce a z postupu se raduje domácí Chelsea. Londýnský celek si od 35. minuty, kdy byl vyloučen hostující Herrera, naprosto kontroloval utkání a jen vyčkával na vhodný moment pro vstřelení branky. Tu nakonec vsítil N’Golo Kanté, který domácí poslal do vedení v 51. minutě. Následně měla Chelsea ještě několik šancí, ale zároveň musela děkovat Courtoisovi, který zneškodnil Rashfordovu tutovku. Závěr už si ale svěřenci Antonia Conteho bezpečně pohlídali.

Chelsea FC – Manchester United

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

Play Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.