21.3 Play OFF Hradec Králové vs HC VERVA Litvínov Živě

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy

Tipsport extraliga

21.3. 2017 17:20 hod

Hradec Králové vs HC VERVA Litvínov

Sobotním vítězným duelem rozhodla brněnská Kometa o svém postupu do semifinále, další semifinalista by pak mohl být znám už dnes – na programu je 5. čtvrtfinálový duel mezi Mountfieldem HK a Vervou Litvínov. Hradečtí vedou v sérii hrané na čtyři vítězná utkání už 3:1 a pokud dnes uspějí, stanou se po Brnu druhým semifinalistou letošního extraligového play off. Litvínov však bude dělat vše pro to, aby sérii ještě prodloužil a vrátit zpět na sever Čech.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play ČT Sport živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.