SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy

Tipsport extraliga

17.3. 2017 18:00 hod

Moravskou metropoli zachvátila opět po dvou letech nefalšovaná hokejová horečka. Důvod je zřetelný. Hokejisté Komety Brno zvládli první dvě čtvrtfinálová utkání na ledě svého velkého rivala pražské Sparty a před domácím dvojduelem je hřeje vedení v sérii 2:0 na zápasy. Dnes je na programu třetí čtvrtfinále této velké klasiky české extraligy. Může jít přitom o stěžejní duel. V případě, že dnes Sparta prohraje, bude prohrávat propastných 0:3 na zápasy

HC Kometa Brno vs HC Sparta Praha

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play ČT Sport živě

loading...
SHARE
Previous article21.3 Play OFF Hradec Králové vs HC VERVA Litvínov Živě
Next article13.3 Fa Cup Chelsea FC – Manchester United Živě
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.