2.4 2017 Slavia Praha – Sparta Praha Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

1. Fotbalová liga

2.04.2017, 17:30

Slavia Praha – Sparta Praha

ZDE Sledujte ŽIVĚ pražské derby (Slavia Praha vs Sparta Praha) v přímém online přenose zdarma.

Nejočekávanější utkání druhé části sezóny je tady! Slavia přivítá v Edenu Spartu, svého největšího rivala. Derby pražských ‚S‘ bude soubojem druhého celku se třetím. Přesto mezi druhou Slavií a třetí Spartou je propast 9 bodů.

Slavia Praha se bude muset v derby obejít bez Alvira, Bořila, Sýkory i Šventa. Na straně Sparty bude chybět Frýdek, Juliš, Kadlec a Zahustel. V lepším rozpoložení je bezesporu Slavia, která útočí letos na titul. Je ale známo, že v derby jsou aktuální výsledky vždy zapomenuty a je to vypjatý souboj, ve kterém hráči nechají na hřišti úplně vše.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.