SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání Tipsport extraligy

Tipsport extraliga

12.3. 2017 15:30 hod

V utkání o vše se utkají celky Chomutova a Mladé Boleslavi. V této sérii zatím nevyhrál domácí celek, bude to platit i dnes?

12.3 2017 Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Play ČT Sport živě

loading...
SHARE
Previous article12.3 2017 HC Vítkovice Ridera – HC Škoda Plzeň Živě
Next articleVideo : Hokejista Brogan Flanagan přelezl plexisklo a pustil se do fanoušků
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.