SHARE

Švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič se opět blýskl nádherným gólem. Tentokrát ve finále anglického ligového poháru proti Southamptonu!

V dnešním finálovém utkání anglického ligového poháru League Cup si změřili síly Manchester United a Southampton FC. Skóre utkání otevíral v 19.minúte Švéd Zlatan Ibrahimovič, který exportní dělovkou z přímého kopu překonal gólmana soupeře. Jeho gól byl o to krásnější, že Zlatan kopal ze vzdálenosti přibližně 30 metrů. United po prvním poločase vyhrávali nad Southamptonem 2: 1, když kromě Ibrahimoviče skórovali i Jesse Lingard a Manolo Gabbiadni. První jmenovaný zvýšil v 38.minutě na 2: 0 pro United. Druhý jmenovaný v nastaveném čase prvního dějství snížil na 1: 2 z pohledu Southamptonu.

V úvodu druhého poločasu se však podruhé v tomto finálovém zápase prosadil Gabbiadini a v 48.minutě vyrovnal na 2: 2. Zlatan Ibrahimovic se do střelecké listiny zapsal i ve druhém poločase, když v 87.minutě poslal přesnou hlavičkou Manchester do vedení 3: 2. Jeho druhý přesný zásah byl zároveň i vítězný a Manchester United zdolal ve finále Ligového poháru Southampton poměrem 3: 2.