VIDEO: LeBron James opět bavil diváky, když napravoval svou vlastní chybu!

Unikátem ve světě basketbalu je jednoznačně liga NBA. Každý zápas přináší momenty, které fanoušky zvedají ze sedadel a výjimkou nebyl ani duel mezi Clevelandem Cavaliers a New York Knicks!

Cleveland v zmíněném utkání proti Knicks zvítězil 119: 104 a upevnil si tak prvenství ve Východní konferenci. Zábavný moment přinesl jeden z nejznámějších hráčů světa LeBron James. LeBron zakládal útok a omylem přihrál soupeři. Taková situace většinou končí rychlým protiútokem a lehkým košem pro soupeře. Tentokrát však skončila krásným obranným zákrokem Jamese. Je vidět, že ani největším hvězdám se nelení napravit chyby a vznikl tak zajímavý moment, který pobavil diváky ..

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.