VIDEO: Brankář v KHL se pořádně červenal. Dostal gól od poloviny hřiště!

V zápase play-off ruské KHL mezi Dynamem Moskva a Torpedem Nižnij Novgorod se rozhodovalo až v prodloužení, kde Dynamo Moskva nakonec vyhrálo 3: 2.

Zápas rozhodla nekompromisní střela Kuteikina od poloviny hřiště, po které se brankář jen bezmocně ohlédl na puk za svým zády a domácí se radovali z cenného vítězství. Dynamo Moskva má našlápnuto k postupu a sérii vede 2: 0.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.