Nevšední fotbalový protest, který obletěl celý svět

Už jste jistě viděli mnoho protestů proti rozhodnutí rozhodčích, ale ten z Vietnamu nemá dosud obdoby. Jelikož se jednomu z mužstev nelíbil důvod odpískání penalty v jejich neprospěch, rozhodli se prostě přestat hrát. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby kvůli jejich kurióznímu rozhodnutí neinkasovali tři góly.

K této situaci došlo během zápasu vietnamské ligy, ve kterém proti sobě nastoupili Ho Chi Minh City a Long An. Těsně před koncem utkání byl stav nerozhodný 2: 2. Vypadalo to už na klidnou dohrávky a dělbu bodů, když najednou došlo před bránou hostujícího Long An ke střetu dvou hráčů. Rozhodčí vyhodnotil tuto situaci v neprospěch hostů a nařídil penaltu.

To se však zástupcem Long An nelíbilo a proti tomuto trestu se hned ohradili. Jelikož jejich protesty nepomáhaly, stáhli se na postranní čáru a odmítli hrát.

Nakonec se však musel postavit jejich brankář do brány, ale jelikož po dohodě s ostatními členy týmu nechtěl čelit podle něj nespravedlivě udělené výhodě pro domácí, v momentě střely fotbalisty Ho Chi Minh City se mu postavil zády a nechal míč volně projít do brány.
Ani to však nebyl konec celého sporu. Hráči Long An nevyvinuli žádnou iniciativu ani po rozehrát ze středu hřiště. Domácí se tak dostali opět do další šance, protože nikdo z hostů jejich nebránil a polehounku prošly až před jejich bránu. Tam završil celý protest jejich brankář, který místo chytání střely udělal před útočníkem pouze kotoul a nechal ho vstřelit gól do prázdné brány. Hráči Ho Chi Minh City nakonec vyhráli toto setkání 5: 2, když poslední gól vstřelili také do prázdné brány. Co řeknete na tento netradiční protest, o kterém již mluví celý svět?

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.